Texas Instruments
Produkt-Nr.:
ONET9901PARGP
Hersteller:
Paket:
20-QFN (4x4)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC LIMITING 1 CIRCUIT 20QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Voltage - Supply Span (Max) | 3.6 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Output Type | Differential |
| -3db Bandwidth | 10 GHz |
| Slew Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 35mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-QFN (4x4) |
| Series | - |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Limiting |
| Base Product Number | ONET990 |