OPA3355UA/2K5
Burr Brown
Produkt-Nr.:
OPA3355UA/2K5
Hersteller:
Burr Brown
Paket:
14-SOIC
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
OPERATIONAL AMPLIFIER
Auf Lager : 7528
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 116
Benutzer handbuch
Applications Voltage Feedback
Output Type Rail-to-Rail
-3db Bandwidth 450 MHz
Slew Rate 360V/µs
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 8.3 mA
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 14-SOIC
Series -
Package / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mfr Burr Brown
Voltage - Supply, Single/Dual (±) 2.5V ~ 5.5V, ±1.25V ~ 2.75V
Number of Circuits 3
Package Bulk
Current - Output / Channel 100 mA