OS096064PN11MY0B10
ams-OSRAM USA INC.
Produkt-Nr.:
OS096064PN11MY0B10
Hersteller:
ams-OSRAM USA INC.
Beschreibung:
DISPLAY OLED 96X64 1BIT 1.1 YLW
Benutzer handbuch
Touchscreen -
Viewing Area 25.49mm W x 17.65mm H
Dot Pixels 96 x 64
Display Mode -
Product Status Obsolete
Graphics Color Yellow
Diagonal Screen Size 1.1" (27.94mm)
Series Pictiva
Display Type OLED - Passive Matrix
Backlight Without Backlight
Background Color Black
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Dot Size 0.22mm W x 0.22mm H
Package Box
Interface Parallel/Serial
Dot Pitch 0.25mm W x 0.25mm H