OS1200CH-Z1SW3
Clarion Safety Systems
Produkt-Nr.:
OS1200CH-Z1SW3
Beschreibung:
CAUTION FLEXIBLE SIGN 12" X 18"
Auf Lager : 25
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Label Size 12.00" L x 18.00" W (304.8mm x 457.2mm)