OS128064PK10MW1B10
ams-OSRAM USA INC.
Produkt-Nr.:
OS128064PK10MW1B10
Hersteller:
ams-OSRAM USA INC.
Beschreibung:
DISPLAY OLED 128X64 1.0" WHITE
Benutzer handbuch
Touchscreen -
Viewing Area 24.75mm W x 13.36mm H
Dot Pixels 128 x 64
Display Mode -
Product Status Obsolete
Graphics Color White
Diagonal Screen Size 1" (25.40mm)
Series Pictiva
Display Type OLED - Passive Matrix
Backlight Without Backlight
Background Color Black
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Dot Size 0.15mm W x 0.15mm H
Package Box
Interface Parallel/Serial
Dot Pitch 0.18mm W x 0.18mm H