OS128064PK27MY0B00
ams-OSRAM USA INC.
Produkt-Nr.:
OS128064PK27MY0B00
Hersteller:
ams-OSRAM USA INC.
Beschreibung:
DISPLAY OLED 128X64 2.7" YELLOW
Benutzer handbuch
Touchscreen -
Viewing Area 61.41mm W x 30.69mm H
Dot Pixels 128 x 64
Display Mode -
Product Status Obsolete
Graphics Color Yellow
Diagonal Screen Size 2.7" (68.58mm)
Series Pictiva
Display Type OLED - Passive Matrix
Backlight Without Backlight
Background Color Black
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Dot Size 0.45mm W x 0.45mm H
Package Box
Interface Parallel/Serial
Dot Pitch 0.48mm W x 0.48mm H