OSD32MP153A-512M-IAA
Octavo Systems LLC
Produkt-Nr.:
OSD32MP153A-512M-IAA
Hersteller:
Octavo Systems LLC
Beschreibung:
SIP: 153A, 512MB, IAA
Benutzer handbuch
Core Processor Arm® Dual Cortex®-A7, Arm® Cortex®-M4
Speed 650MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Flash Size -
RAM Size 512MB
Size / Dimension 0.710" L x 0.710" W (18.00mm x 18.00mm)