Zuhause / Oscillators / OT2ED8K5JO-113YXC-64M
minImg
OT2ED8K5JO-113YXC-64M
YXC
Produkt-Nr.:
OT2ED8K5JO-113YXC-64M
Hersteller:
YXC
Beschreibung:
YSO110TR 64MHZ 1.8V-3.3V 15PPM O
Auf Lager : 69
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) -
Frequency Stability ±15ppm
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series YSO110TR
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Output CMOS
Mfr YXC
Base Resonator Crystal
Frequency 64 MHz