Zuhause / Oscillators / OTETGCLANF-19.440000
minImg
OTETGCLANF-19.440000
Taitien
Produkt-Nr.:
OTETGCLANF-19.440000
Hersteller:
Taitien
Beschreibung:
XTAL OSC XO 19.4400MHZ LVPECL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 75mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OT
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 19.44 MHz