OTX-315-HH-KF2-MS
Linx Technologies Inc.
Produkt-Nr.:
OTX-315-HH-KF2-MS
Beschreibung:
XMITTER KEYFOB 315MHZ 2 BUTTON
Benutzer handbuch
Applications Keyless Entry, Home Automation, Wireless Audio/Video
Product Status Obsolete
Power - Output -
Modulation or Protocol -
Series -
Function Transmitter
Sensitivity -
Voltage - Supply 2.1V ~ 3.6V
Data Rate (Max) 9.6kbps
Mfr Linx Technologies Inc.
Frequency 315MHz