OTX-418-HH-KF3-MS
Linx Technologies Inc.
Produkt-Nr.:
OTX-418-HH-KF3-MS
Beschreibung:
XMITTER KEYFOB 418MHZ 3 BUTTON
Benutzer handbuch
Applications General Remote Control, Home Automation, RKE
Product Status Active
Series -
Function Transmitter
Sensitivity -
Voltage - Supply 2.1V ~ 3.6V
Data Rate (Max) -
Mfr Linx Technologies Inc.
Frequency 418MHz