OTX-418-HH-KF4-DS
Linx Technologies Inc.
Produkt-Nr.:
OTX-418-HH-KF4-DS
Beschreibung:
XMITTER KEYFOB 418MHZ 4 BUTTON
Benutzer handbuch
Applications General Remote Control, Home Automation, RKE
Product Status Active
Series -
Function Transmitter
Sensitivity -
Voltage - Supply 2.3V ~ 3.6V
Data Rate (Max) -
Mfr Linx Technologies Inc.
Frequency 418MHz