OTX-418-HH-LR8-HS
Linx Technologies Inc.
Produkt-Nr.:
OTX-418-HH-LR8-HS
Beschreibung:
REMOTE CONTROL TX HS 418MHZ 8BTN
Benutzer handbuch
Applications Access Control System, Home Automation, Keyless Entry, Remote Control
Product Status Obsolete
Series -
Function Transmitter, OOK
Sensitivity -
Voltage - Supply 2.1V ~ 3.6V
Data Rate (Max) -
Mfr Linx Technologies Inc.
Frequency 418MHz