OTX-433-HH-CP8-MS
Linx Technologies Inc.
Produkt-Nr.:
OTX-433-HH-CP8-MS
Beschreibung:
REMOTE CONTROL TX MS 433MHZ 8BTN
Benutzer handbuch
Applications General Remote Control, Home Automation, RKE
Product Status Active
Power - Output -
Modulation or Protocol ASK, OOK
Series -
Function Transmitter
Sensitivity -
Voltage - Supply 2.1V ~ 3.6V
Data Rate (Max) -
Mfr Linx Technologies Inc.
Frequency 433MHz