OmniVision Technologies Inc
Produkt-Nr.:
OV10635-N29Y-RB
Hersteller:
Paket:
Module
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC IMAGE SENSOR 1MP 129-ACSP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Pixel Size | 4.2µm x 4.2µm |
| Frames per Second | 30 |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Module |
| Series | OmniPixel3-HS™ |
| Type | CMOS with Processor |
| Package / Case | Module |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Mfr | OmniVision Technologies Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Active Pixel Array | 1280H x 800V |
| Base Product Number | OV10635 |