Zuhause / Oscillators / OWJMDCLANF-622.080000
minImg
OWJMDCLANF-622.080000
Taitien
Produkt-Nr.:
OWJMDCLANF-622.080000
Hersteller:
Taitien
Beschreibung:
XTAL OSC XO 622.0800MHZ LVPECL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 50mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OW-M
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 622.08 MHz