Zuhause / Speakers / OWR-1340T-38A
minImg
OWR-1340T-38A
Ole Wolff Electronics Inc
Produkt-Nr.:
OWR-1340T-38A
Beschreibung:
SPEAKER 38OHM 2MW TOP PORT 84DB
Auf Lager : 288
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Frequency Range 20 Hz ~ 20 kHz
Shape Round
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Power - Rated 2 mW
Technology Magnetic
Frequency - Self Resonant 200Hz
Mfr Ole Wolff Electronics Inc
Material - Cone Plastic
Efficiency - Type Sound Pressure Level (SPL)
Distortion Rating -
Efficiency - dBA 84.00
Operating Temperature -25°C ~ 60°C
Termination Solder Pads
Size / Dimension 0.512" Dia (13.00mm)
Material - Magnet Nd-Fe-B
Series -
Type Earphone Driver
Power - Max 5 mW
Port Location Top
Package Bulk
Impedance 38 Ohms
Efficiency - Testing 1mW/10mm