Zuhause / Oscillators / OX-221-9133-24M576
minImg
OX-221-9133-24M576
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
OX-221-9133-24M576
Beschreibung:
OX-221-9133-24M576
Auf Lager : 65
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.486" (12.35mm)
Frequency Stability ±1ppb
Current - Supply (Max) 700mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OX-221
Function -
Type OCXO
Package / Case 7-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator Crystal
Frequency 24.576 MHz