Zuhause / Oscillators / OXETGJJANF-7.680000
minImg
OXETGJJANF-7.680000
Taitien
Produkt-Nr.:
OXETGJJANF-7.680000
Hersteller:
Taitien
Beschreibung:
XTAL OSC XO 7.6800MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OX
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V ~ 3.3V
Output CMOS
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 7.68 MHz