Zuhause / Oscillators / OYKTGCJANF-0.032768
minImg
OYKTGCJANF-0.032768
Taitien
Produkt-Nr.:
OYKTGCJANF-0.032768
Hersteller:
Taitien
Beschreibung:
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 60µA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OY
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CMOS
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 32.768 kHz