P50-030P-R1-TG
3M
Produkt-Nr.:
P50-030P-R1-TG
Hersteller:
3M
Beschreibung:
CONN PLUG 30POS VERT GOLD
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.530" (13.45mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Series Pak 50, P50
Mfr 3M
Pitch 0.050" (1.27mm)