P50L-120S-RR1-DA
3M
Produkt-Nr.:
P50L-120S-RR1-DA
Hersteller:
3M
Beschreibung:
CONN SOCKET 120POS R/A GOLD
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 120
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.275" (6.99mm)
Mounting Type Through Hole, Right Angle
Product Status Obsolete
Series Pak 50, P50L
Mfr 3M
Pitch 0.050" (1.27mm)