P81W-W24-CW
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
P81W-W24-CW
Beschreibung:
PMI LED 0.500" 24V WIRE WHITE
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.50" (12.70mm)
Millicandela Rating 1560mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 15.40mm Dia