P84-W12H-CW
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
P84-W12H-CW
Beschreibung:
PMI LED 0.500" 12V TAB WHITE
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.50" (12.70mm)
Millicandela Rating 1560mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 15.40mm Dia