PA1206DRE7W0R02L
YAGEO
Produkt-Nr.:
PA1206DRE7W0R02L
Beschreibung:
RES 0.02 OHM 0.5% 1/2W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 20 mOhms
Series PA
Power (Watts) 0.5W, 1/2W