PA1206FRE070R018Z
YAGEO
Produkt-Nr.:
PA1206FRE070R018Z
Hersteller:
YAGEO
Paket:
1206
Beschreibung:
RES 0.018 OHM 1% 1/4W 1206
Auf Lager : 7617
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 18 mOhms
Series PA
Power (Watts) 0.25W, 1/4W