PA1206FRF470R008L
YAGEO
Produkt-Nr.:
PA1206FRF470R008L
Beschreibung:
RES 0.008 OHM 1% 1W 1206
Auf Lager : 6000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 8 mOhms
Series PA
Power (Watts) 1W