PA1206FRF470R009L
YAGEO
Produkt-Nr.:
PA1206FRF470R009L
Beschreibung:
RES 0.009 OHM 1% 1W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 9 mOhms
Series PA
Power (Watts) 1W