PA2512FKE7T0U75E
YAGEO
Produkt-Nr.:
PA2512FKE7T0U75E
Hersteller:
YAGEO
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 0.00075 OHM 1% 3W 2512
Auf Lager : 8000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.88mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 0.75 mOhms
Series PA_E
Power (Watts) 3W