PA2512FKF7W0R004L
YAGEO
Produkt-Nr.:
PA2512FKF7W0R004L
Beschreibung:
RES 0.004 OHM 1% 2W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.88mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 4 mOhms
Series PA
Power (Watts) 2W