PA2512FKM7W0R002E
YAGEO
Produkt-Nr.:
PA2512FKM7W0R002E
Beschreibung:
RES 0.002 OHM 1% 2W 2512
Auf Lager : 5669
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.88mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 2 mOhms
Series PA_E
Power (Watts) 2W