Panjit International Inc.
Produkt-Nr.:
PBHV8110DA-AU_R1_000A1
Hersteller:
Paket:
SOT-23
Charge:
-
Beschreibung:
TRANS NPN 100V 1A SOT23
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.304
$0.304
10
$0.20805
$2.0805
100
$0.101365
$10.1365
500
$0.084512
$42.256
1000
$0.05872
$58.72
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 100MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 1 A |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 450mV @ 100mA, 1A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 100 V |
| Supplier Device Package | SOT-23 |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Transistor Type | NPN |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Power - Max | 1.25 W |
| Mfr | Panjit International Inc. |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 500nA (ICBO) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 140 @ 150mA, 2V |
| Base Product Number | PBHV8110 |