Nexperia USA Inc.
Produkt-Nr.:
PBSS2515VPN,115
Hersteller:
Paket:
SOT-666
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
NEXPERIA PBSS2515VPN - SMALL SIG
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
3005
$0.095
$285.475
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 420MHz, 280MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 500mA |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 250mV @ 50mA, 500mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 15V |
| Supplier Device Package | SOT-666 |
| Series | - |
| Transistor Type | NPN, PNP |
| Package / Case | SOT-563, SOT-666 |
| Power - Max | 300mW |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| Package | Bulk |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 150 @ 100mA, 2V |
| Base Product Number | PBSS2515 |