PCH125-200-BA
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
PCH125-200-BA
Beschreibung:
CBI LED T-1 3MM RIGHT ANGLE AMBE
Benutzer handbuch
Lens Type Diffused
Configuration Single
Viewing Angle 60°
Voltage Rating -
Color Amber
Mounting Type Through Hole, Right Angle
Millicandela Rating 14mcd
Product Status Obsolete
Lens Style Round with Domed Top
Series PCH125-200
Mfr Visual Communications Company - VCC
Wavelength - Peak 583nm
Package Bulk
Current 20mA
Lens Size 3mm, T-1