PCH125-200-BR
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
PCH125-200-BR
Beschreibung:
CBI LED T-1 3MM RIGHT ANGLE RED
Benutzer handbuch
Lens Type Diffused
Configuration Single
Viewing Angle 60°
Voltage Rating -
Color Red
Mounting Type Through Hole, Right Angle
Millicandela Rating 14mcd
Mfr Visual Communications Company - VCC
Wavelength - Peak 635nm
Package Bulk
Current 20mA
Lens Size 3mm, T-1