PCSFW530-1R5M
Allied Components International
Produkt-Nr.:
PCSFW530-1R5M
Beschreibung:
1.5UH 20% SMD MOLDED PWR CHOKE
Auf Lager : 20
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 2
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 8.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 8.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.213" L x 0.205" W (5.40mm x 5.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 25mOhm Max
Inductance 1.5 µH