PDSP2114
ams-OSRAM USA INC.
Produkt-Nr.:
PDSP2114
Hersteller:
ams-OSRAM USA INC.
Beschreibung:
DISPLAY PROG 8CHAR .200" 5X7 HEG
Benutzer handbuch
Internal Connection -
Series Alphanumeric Programmable Display™
Configuration 5 x 7
Color Green
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) -
Package Bulk
Size / Dimension 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)