PE2512FKM070R08L
YAGEO
Produkt-Nr.:
PE2512FKM070R08L
Beschreibung:
RES 0.08 OHM 1% 1W 2512
Auf Lager : 7826
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 80 mOhms
Series PE
Power (Watts) 1W