PE2512FKM7W0R026L
YAGEO
Produkt-Nr.:
PE2512FKM7W0R026L
Beschreibung:
RES 0.026 OHM 1% 2W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 26 mOhms
Series PE
Power (Watts) 2W