PE2512JKE7W0R047Z
YAGEO
Produkt-Nr.:
PE2512JKE7W0R047Z
Beschreibung:
RES 0.047 OHM 5% 2W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 47 mOhms
Series PE
Power (Watts) 2W