PIIPM25P12B008X
Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
PIIPM25P12B008X
Beschreibung:
SERVO DRIVER 25A 1200V LOAD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Current - Output 25A
Voltage - Load 1200V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Weight -
Series -
Type Board
Wattage - Load 192 W
For Use With/Related Products -
Voltage - Supply 0 ~ 5.5VDC