PK10M-060PP-SM3-DA
3M
Produkt-Nr.:
PK10M-060PP-SM3-DA
Hersteller:
3M
Beschreibung:
CONN PLUG 60POS R/A SMD GOLD
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 60
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.382" (9.70mm)
Mounting Type Surface Mount, Right Angle
Product Status Active
Series Pak 10, PK10M
Mfr 3M
Pitch 0.039" (1.00mm)