PL282V-30X-BP-2
Amphenol Technical Products International
Produkt-Nr.:
PL282V-30X-BP-2
Beschreibung:
POWERLOK 10MM G2 2POS BLIND 90D
Benutzer handbuch
Number of Rows 1
Number of Positions 2
Color Green
Contact Finish Thickness -
Contact Finish -
Contact Type Male Pin, Power
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line), Right Angle
Fastening Type Lever Lock
Product Status Active
Wire Gauge -
Series PowerLok™
Wire Type -
Mfr Amphenol Technical Products International
Pitch 1.181" (30.00mm)