PL282X-30X-BP-2
Amphenol Technical Products International
Produkt-Nr.:
PL282X-30X-BP-2
Beschreibung:
POWERLOK 10MM G2 2POS BLIND 90D
Number of Positions 2
Color Orange
Pitch 1.181" (30.00mm)