Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
PML50RGFVW
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED RED/GREEN ROUND PANEL MOUNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$16.3875
$16.3875
10
$12.36235
$123.6235
100
$10.384355
$1038.4355
500
$9.53667
$4768.335
1000
$9.006855
$9006.855
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Wire Leads - 5.5" (139.70mm) |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.69" (17.53mm) |
| Millicandela Rating | 2380mcd Green, 1130mcd Red |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green, Red |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | PML50 |
| Type | LED |
| Voltage | 5V ~ 28V |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 17.80mm Dia |
| Base Product Number | PML50 |