PMRL125W-NWG12H
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
PMRL125W-NWG12H
Beschreibung:
PMI 5-15-17
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.23" (5.84mm)
Millicandela Rating 2000mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Lens Style Round with Domed Top
Series PMRL125
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak 520nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 3mm, T-1