PMRL200-BG28H-WT
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
PMRL200-BG28H-WT
Beschreibung:
PMI 1-03-17 WT
Auf Lager : 139
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 80mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Lens Style Round with Domed Top
Series PMRL200
Type LED
Voltage 28V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak 565nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4