PMRL200-BR24H-WT
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
PMRL200-BR24H-WT
Beschreibung:
PMI 5-3-17 WT
Auf Lager : 56
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Ingress Protection -
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.92mm)
Millicandela Rating 120mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 24V
Lens Color -
Wavelength - Peak 635nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4