PMRL200-NWG120-WT
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
PMRL200-NWG120-WT
Beschreibung:
PMI 5-2-17 WT
Ingress Protection -
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.92mm)
Millicandela Rating 2400mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Green
Ratings AC
Type LED
Voltage 120V
Lens Color -
Wavelength - Peak 520nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4