PMRL200W-NWL12H-WT
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
PMRL200W-NWL12H-WT
Beschreibung:
PMI 11-18-16 WT
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.92mm)
Millicandela Rating 1800mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White, Cool
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 12V
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4